• Facebook
  • Twitter
  • Rss
  • Plus
haberekrani.net

Seyahat

Fethiye'de deniz suyu sıcaklığı 24 derece

Hava sıcaklıkları ülke genelinde mevsim normallerinin altında seyretmesine rağmen deniz suyu sıcaklığı Muğla'nın Fethiye ilçesinde 21 dereceye ulaştı.

Bangkok, Tayland

Bangkok, Tayland

Nisan 14, 2013 Written by

Tayland Körfezi yakınlarında yer alan Bangkok, Tayland'ın başkentidir. Ülkenin en kalabalık kenti olan Bangkok, ekonomi, politika, kültür, ticaret, eğitim ve ulaşım merkezidir. Güney Asya'nın kalbinde yükselen Bangkok, yine Güney Asya'nın en önemli ekonomi ve finans merkezidir.

Brüksel, Belçika

Brüksel, Belçika

Nisan 12, 2013 Written by

Belçika dünyadaki en iyi biranın merkezi olarak bilinir. Brüksel Gueuze'si veya meyve birası (Kiraz, ahududu, şeftali biraları) ve Trappist birası kente özgü en iyi bira çeşitleri arasında yer alır.

Viyana, Avusturya

Viyana, Avusturya

Nisan 12, 2013 Written by

Ülkenin 9 eyaletinden biri olan Viyana, Avusturya’nın başkenti ve 1.7 milyonluk nüfusuyla ülkenin en büyük şehridir. 23 bölgeden meydana gelen Viyana kenti aynı zamanda Avusturya Cumhuriyeti’nin bir eyaletidir. Avusturya’nın kuzeydoğusunda yer alan Viyana, ülkenin politik, kültürel ve ekonomik merkezidir. Viyana Birleşmiş Milletler, Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Organizasyonu, Birleşmiş Milletler Endüstriyel Kalkınma Organizasyonu, Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı ve daha birçok uluslararası organizasyonun da merkezidir.

Venedik, İtalya

Venedik, İtalya

Nisan 11, 2013 Written by

İtalya'nın kuzeyinde Adriyatik Denizi boyunca uzanan ve bataklıklı Venedik Atol Gölü üzerinde yükselen Venedik, 20 bölgeden oluşan İtalya'nın Veneto Bölgesi'nin başkentidir. Venedik Lagün'ü güneydeki Po ve kuzeydeki Piave Nehirleri arasında uzanır.

Rotterdam, Hollanda

Hollanda’nın ticari merkezi olarak sayılan Rotterdam Avrupa'nın en büyük limanına sahiptir.

Page 1 of 2
HomeSEYAHAT

En Çok Okunanlar

Video Haber